Onrust over UF-schuim in spouwmuren
27 februari 2026
Deze vrijdagavond werden de Krimpense en Capelse brandweer met spoed naar de Jacob Marisstraat gestuurd voor brand in een woning. Ter plaats bleek het om een schoorsteenbrand te gaan. De brandweer heeft door middel van de hoogwerker en een ramoneur de schoorsteenbrand gedoofd.
Vanmiddag werd De Tuyter van 12.45 tot 17.00 uur officieel heropend. Tegelijkertijd viert Muziekschool Krimpen, sinds kort gevestigd in De Tuyter, haar 55-jarig bestaan. Gedurende de middag zijn doorlopend optredens in de ontmoetingsruimte, optredens in de theaterzaal en zijn bezoekers welkom in de ruimte(s) van alle verenigingen en instellingen. Om[Read More…]
Aan het begin van de avond heeft er bij Winkelcentrum Crimpenhof een ongeval plaatsgevonden, hierbij is een fietser aangereden door een automobilist.
Kinderboerderij Klein-Boveneind sluit vanaf donderdag uit voorzorg de deuren vanwege de vogelgriep.
In het recreatiepark Plaswijckpark in Rotterdam is de vogelgriep vastgesteld bij watervogels. De besmette eenden zijn inmiddels geruimd, zegt het ministerie van Economische Zaken. De overheid heeft strenge maatregelen genomen om te voorkomen dat de vogelgriep verder om zich heen grijpt. Zo mogen bezoekers van kinderboerderijen en dierentuinen vanaf maandag[Read More…]
Wethouder Gerrit Boudesteijn van Leefbaar Krimpen heeft dinsdag bij de raad zijn ontslag ingediend. Na de raadsvergadering van 27 oktober 2016 is de conclusie van de wethouder dat hij niet langer op een vruchtbare manier met de gemeenteraad kan blijven samenwerken.